8GB 1Rx4 PC4-2666V DDR4-2666 Registered ECC Samsung M393A1G40EB2-CTD SuperMicro

(0 reviews)
Niet op voorraad
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van ma t/m vr van 09:00 tot 16:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details

Ontdek de kracht van de Samsung M393A1G40EB2-CTD

Ben je op zoek naar betrouwbare en krachtige geheugenoplossingen voor je server? Dan is de 8GB 1Rx4 PC4-2666V DDR4-2666 Registered ECC Samsung M393A1G40EB2-CTD van SuperMicro precies wat je nodig hebt. Dit geheugen is ontworpen om te voldoen aan de eisen van moderne servers, met een focus op stabiliteit en prestaties.

Waarom kiezen voor Registered ECC-geheugen?

Met de Registered ECC-technologie ben je verzekerd van een geheugenmodule die foutcorrectie ondersteunt. Dit betekent dat je systeem minder kans heeft op crashes en dat gegevensintegriteit gewaarborgd is. Dit is vooral belangrijk voor serveromgevingen waar uptime cruciaal is. De Samsung M393A1G40EB2-CTD biedt niet alleen een capaciteit van 8 GB, maar doet dit ook met een kloksnelheid van 2666 MHz, wat zorgt voor een snellere gegevensoverdracht en betere prestaties.

Specificaties die je niet wilt missen

  • Fabrikant: Samsung
  • Partnummer: M393A1G40EB2-CTD
  • Geheugen Voltage: 1.2 V
  • Kloksnelheid: 2666 MHz
  • Capaciteit: 8 GB
  • Error Correctie: Registered ECC
  • Geschikt voor: Server (LET OP: Werkt NIET in desktop PC's)
  • Certified Brand: SuperMicro

Toepassingen van de M393A1G40EB2-CTD

Deze geheugenmodule is ideaal voor gebruik in servers die zware workloads moeten verwerken. Denk hierbij aan databases, virtualisatie en andere toepassingen waarbij betrouwbaarheid en snelheid essentieel zijn. Dankzij de Registered ECC-technologie is deze module perfect voor gebruik in kritieke omgevingen waar gegevensverlies onacceptabel is.

Waarom ServerZaak?

Bij ServerZaak begrijpen we het belang van betrouwbare hardware en uitstekende service. Daarom bieden wij niet alleen de beste producten, maar ook een uitstekende klantenservice. Bestel je voor 13:00 uur op werkdagen? Dan zorgen wij ervoor dat je bestelling dezelfde dag nog verzonden wordt! Bovendien profiteer je van gratis verzending binnen Nederland bij bestellingen vanaf €50,-. Wil je je eigen server samenstellen? Maak gebruik van onze CTO (Configure To Order) optie voor een op maat gemaakte oplossing. Of je nu op zoek bent naar refurbished hardware of nieuwe onderdelen, bij ons ben je aan het juiste adres.

Neem gerust contact met ons op via de contactpagina voor meer informatie of advies. Wij staan klaar om je te helpen!

Meer informatie
Levertijd
Niet leverbaar
Lengte in cm 13.5
Breedte in cm 0.5
Hoogte in cm 3.1
Conditie
Gebruikt
Fabrikant
Samsung
Certified Brand SuperMicro
Partnummer(s)
M393A1G40EB2-CTD
Product Toepassing
Opwaarderen, Uitbreiding, Vervanging, Reserve
Capaciteit
8 GB
Geheugenvoltage
1.2 V
Error Correctie
Registered ECC
Geheugenkloksnelheid
2666 Mhz
Geschikt voor
Server (LET OP: Werkt NIET in desktop PC's)
Handelsnaam Fabrikant Samsung Electronics Benelux B.V.
Fabrikant Email [email protected]
Fabrikant Postadres Evert van de Beekstraat 310 1118 CX Schiphol Nederland
Reviews
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van ma t/m vr van 09:00 tot 16:00
Neem contact met ons op