Deze SAS/SATA kabel is geschikt voor gebruik in een Dell PowerEdge T110 server in combinatie met een Dell PERC6/i of SAS6/i RAID controller.
De Dell Assembly kabel is de perfecte oplossing voor het aansluiten van verschillende harde schijven in uw Dell PowerEdge T110 server. Met de kabelconnector SFF-8484 aan de ene kant en 4x SATA + 1x 8-pins power connectors aan de andere kant, biedt deze kabel een betrouwbare verbinding voor uw opslagbehoeften.
Deze kabel is ideaal voor datacenters, serverruimtes en bedrijfsomgevingen waar betrouwbare en snelle opslagverbindingen cruciaal zijn voor de dagelijkse operaties.
Bestel vandaag nog de Dell Assembly kabel SAS/SATA PowerEdge T110 0K317N bij ServerZaak voor een snelle en probleemloze installatie in uw serveromgeving.
Voor meer informatie en hulp bij uw bestelling kunt u terecht op onze contactpagina.
Bestellingen die op werkdagen vóór 13:00u worden geplaatst, worden dezelfde dag verzonden.
|
Levertijd
De tijd die het duurt voordat het product geleverd wordt. Bij ServerZaak streven we er altijd naar om zo snel mogelijk te leveren en geven we transparant informatie over de levertijden.
|
1-3 werkdagen |
|---|---|
| EAN | 0712395835432 |
|
Conditie
De staat van het product. Mogelijke waarden zijn nieuw, gebruikt of new-pull. Dit helpt bij het bepalen van betrouwbaarheid en prijs.
|
Gebruikt |
|
Partnummer(s)
Het unieke identificatienummer of meerdere nummers die door de fabrikant aan het product zijn toegekend. Handig om precies het juiste onderdeel te vinden of te bestellen. |
K317N, 0K317N |
|
Fabrikant
De naam van de fabrikant of het merk van het product. Bij ServerZaak leveren we alle bekende en gerenommeerde merken zoals Dell, HPE, SuperMicro, Seagate, Intel, Samsung en meer. Dit helpt bij het identificeren van kwaliteit, compatibiliteit en ondersteuning.
|
Dell |
|
Kabelconnector 1
De aansluiting aan ƩƩn zijde van de kabel. Voorbeelden zijn SATA, SAS, Molex, USB, RJ45 of DisplayPort. |
SFF-8484 |
|
Kabelconnector 2
De aansluiting aan de andere zijde van de kabel. Voorbeelden zijn SATA, SAS, Molex, USB, RJ45 of DisplayPort. |
4x SATA + 1x 8-pins power |
|
Kabeltoepassing
Het type gebruik van de kabel. Mogelijke opties zijn: Data, Stroom, Video, Netwerk.
|
Data, Stroom |
| Handelsnaam Fabrikant | Dell B.V. |
| Fabrikant Email | [email protected] |
| Fabrikant Postadres | Transformatorweg 38-72, 1014 AK Amsterdam |