| Processor (zelf configureren) | 2x FCLGA2011-3 socket Intel® Xeon® E5-2600v3 series Intel® Xeon® E5-2600v4 series |
| Geheugen (zelf configureren) | 24Â DIMMÂ slots Maximaal 1.5TB DDR4 RAM |
| RAID controller (zelf configureren) | Keuze uit: PERC H330 Mini-Mono PERC H730 1GB NV Mini-Mono PERC H730p 2GB NV Mini-Mono |
| Remote Management (zelf configureren) | iDRAC8 Express (default) iDRAC8 Enterprise |
| Harddisk (zelf configureren) | 8x 2.5" SFF SAS/SATA HDD/SSD bays |
| Netwerk (zelf configureren) | Keuze uit: Broadcom 5720 Quad port 1GbE Daughtercard Intel i350 Quad port 1GbE Daughtercard Intel i350/X520 2x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ Daughtercard Broadcom 57800S 2x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ Daughtercard |
| Voeding (zelf configureren) | Maximaal 2 voedingen. Keuze uit: 495W Platinum 750W Platinum 1100W Platinum 750W Titanium |
Â
BELANGRIJKE INFORMATIE:
Dit product wordt speciaal voor u geassembleerd, geüpdatet en getest volgens uw specificaties, óf het betreft een outletartikel, óf het product heeft speciale technische aspecten waardoor het herroepingsrecht niet van toepassing is.
Ben je op zoek naar de Dell PowerEdge R630? Deze is te vinden bij ServerZaak in Montfoort in provincie Utrecht. Deze server biedt een goede oplossing voor onder andere virtualisatieomgevingen en zakelijke toepassingen. De server heeft twee processors en is gemonteerd in een 19-inch kast of rack. Deze kwalitatieve server is geschikt voor taken die onder andere veel rekenkracht of opslag nodig hebben.
De rekencapaciteit van de Dell PowerEdge R630 werd voorheen alleen gezien in de 2U-servers. Met deze server bouw je razendsnel een transactiedatabase. De server beschikt over een geheugen van maximaal 24 DIMM’s. Deze server is geconfigureerd met maximaal 2,5-inch schijven en is uitgerust met twee CPU sockets. De Dell PowerEdge R630 beschikt ook over 24 geheugensloten en drie uitbreidingssloten.
Ben je benieuwd naar de kwaliteiten van de Dell PowerEdge R630? Bekijk dan zeker eens ons aanbod online. Ben je eerst nog benieuwd naar meer informatie of heb je ergens misschien nog een vraag over, zoals over RAM geheugen? Neem dan zeker eens contact met ons bedrijf in Montfoort, provincie Utrecht, op! Wij geven je graag antwoord op al je vragen. Bel hiervoor naar 0031 - (0)85 0605043 of stuur een e-mail naar [email protected]. Daarnaast kan je ook voor andere producten bij ons terecht, zoals de HP OfficeConnect 1950 of bijvoorbeeld de HP Procurve 2810.
|
Levertijd
De tijd die het duurt voordat het product geleverd wordt. Bij ServerZaak streven we er altijd naar om zo snel mogelijk te leveren en geven we transparant informatie over de levertijden.
|
1-3 werkdagen |
|---|---|
| Lengte in cm | 69 |
| Breedte in cm | 43.5 |
| Hoogte in cm | 4.4 |
|
Conditie
De staat van het product. Mogelijke waarden zijn nieuw, gebruikt of new-pull. Dit helpt bij het bepalen van betrouwbaarheid en prijs.
|
Gebruikt |
|
Partnummer(s)
Het unieke identificatienummer of meerdere nummers die door de fabrikant aan het product zijn toegekend. Handig om precies het juiste onderdeel te vinden of te bestellen. |
65C5G, 065C5G, DPER630 |
|
Fabrikant
De naam van de fabrikant of het merk van het product. Bij ServerZaak leveren we alle bekende en gerenommeerde merken zoals Dell, HPE, SuperMicro, Seagate, Intel, Samsung en meer. Dit helpt bij het identificeren van kwaliteit, compatibiliteit en ondersteuning.
|
Dell |
| Server Generatie (Dell) | 13e Generatie |
| Chassis form-factor | 1U |
|
Aantal CPU Sockets
Het aantal CPU-sockets in de server. Afhankelijk van het model kan een server één of meerdere sockets hebben. Bij servers met meerdere CPU’s moeten alle processors van hetzelfde type zijn. |
2 |
|
CPU-socket type
Het type CPU-socket op het moederbord van de server, waarin een processor geplaatst wordt. Voorbeelden zijn LGA2011-3 (Intel) of SP3 (AMD). Dit bepaalt welke processors compatibel zijn met de server.
|
LGA 2011-3 (Intel) |
|
Aantal geheugen sloten
Het aantal geheugensloten op het moederbord van de server. Bij servers met meerdere CPU’s worden de slots meestal gelijkmatig verdeeld over de CPU-sockets. DIMM-slots in een bepaalde socket zijn pas actief als er een processor in die socket aanwezig is. |
24 |
|
Aantal uitbreidingssloten
Het aantal uitbreidingssloten op het moederbord van de server, waarin extra kaarten zoals netwerk-, opslag- of grafische kaarten geplaatst kunnen worden. |
3 |
|
Aantal Drive Bays
Geeft aan hoeveel harde schijven of SSD’s in de server geplaatst kunnen worden. Let op: sommige drives zijn hot-swappable aan de voor- of achterzijde, andere zijn vast gemonteerd, en soms is het een combinatie van beide. |
8 |
| Handelsnaam Fabrikant | Dell B.V. |
| Fabrikant Email | [email protected] |
| Fabrikant Postadres | Transformatorweg 38-72, 1014 AK Amsterdam |