Bekijk nu de HP / Brocade 815 Single Port 8Gb HBA Low Profile AP769-60002! Deze gebruikte PCIe interface HBA van Brocade, gecertificeerd door HP, biedt een snelle gegevensoverdrachtssnelheid van 8 Gb per seconde. Met partnummers AP769-60002, Brocade 815 en 571520-002, is dit een betrouwbare keuze voor uw serverbehoeften. Bij ServerZaak streven we naar klanttevredenheid. Bestel op werkdagen voor 13:00 uur en uw bestelling wordt dezelfde dag nog verzonden. Voor orders van €50,- of meer is de verzending gratis binnen Nederland. We bieden ook de mogelijkheid om servers naar wens samen te stellen via onze webshop. Onze servers worden volledig geassembleerd, geüpdatet en getest geleverd, inclusief een testrapport. Naast gebruikte hardware hebben we ook nieuwe onderdelen beschikbaar. Bij ServerZaak staat service voorop, en we streven ernaar om aan al uw servergerelateerde behoeften te voldoen. Koop nu bij ServerZaak en ervaar onze uitstekende klantenservice en kwaliteitsproducten!
|
Levertijd
De tijd die het duurt voordat het product geleverd wordt. Bij ServerZaak streven we er altijd naar om zo snel mogelijk te leveren en geven we transparant informatie over de levertijden.
|
1-3 werkdagen |
|---|---|
|
Conditie
De staat van het product. Mogelijke waarden zijn nieuw, gebruikt of new-pull. Dit helpt bij het bepalen van betrouwbaarheid en prijs.
|
Gebruikt |
|
Fabrikant
De naam van de fabrikant of het merk van het product. Bij ServerZaak leveren we alle bekende en gerenommeerde merken zoals Dell, HPE, SuperMicro, Seagate, Intel, Samsung en meer. Dit helpt bij het identificeren van kwaliteit, compatibiliteit en ondersteuning.
|
Brocade |
| Certified Brand | HP |
|
Partnummer(s)
Het unieke identificatienummer of meerdere nummers die door de fabrikant aan het product zijn toegekend. Handig om precies het juiste onderdeel te vinden of te bestellen. |
AP769-60002, Brocade 815, 815, 571520-002 |
| Aantal RJ45 poorten | 0 |
| Mbps | 8 Gb |
| Soort kabel | Glasvezel (Optical) |
|
Kaart Interface
Geeft het type aansluiting van de kaart aan, bijvoorbeeld PCIe, AGP, PCI, EISA, etc. Dit bepaalt in welk slot de kaart in de server of het moederbord geplaatst kan worden. |
PCIe |