Belangrijke mededeling: geen verzending op 28 en 29 mei 2025

Op woensdag 28 mei 2025 voert netbeheerder Stedin werkzaamheden uit aan het elektriciteitsnet in onze buurt. Hierdoor wordt de stroomvoorziening in het gebied – waaronder ook het pand van ServerZaak – het grootste deel van de werkdag onderbroken.

Hoewel wij van mening zijn dat het onlogisch is om midden in een werkweek, midden op de dag, de stroom op een bedrijventerrein af te sluiten, hebben wij hier helaas geen invloed op. Wij willen u als klant daarom zo goed mogelijk informeren over de gevolgen.

Wat betekent dit voor u?

U kunt gewoon een bestelling plaatsen via onze webshop. De website blijft online en bestellingen worden geregistreerd zoals gebruikelijk.
Het verwerken en verzenden van pakketten is op 28 mei 2025 echter niet mogelijk. Zonder stroom hebben wij geen toegang tot onze systemen, printers of magazijnsoftware, waardoor het verpakken en versturen van bestellingen niet kan plaatsvinden.

Daarnaast zijn wij wel telefonisch bereikbaar via 085-0605043, maar houdt u er rekening mee dat wij ook dan geen toegang hebben tot onze systemen. Hierdoor kunnen wij mogelijk niet direct antwoord geven op vragen over uw bestelling of statusupdates.

Verwerking verschuift naar vrijdag 30 mei

Op donderdag 29 mei 2025 zijn wij gesloten in verband met Hemelvaartsdag, een nationale feestdag. Dit betekent dat ook op deze dag geen verzendingen plaatsvinden.
Bestellingen die ná dinsdag 27 mei, 13:00 uur geplaatst worden, worden vanaf vrijdag 30 mei 2025 verwerkt en verzonden.


Samenvatting:

Datum Status Verzending mogelijk?
Woensdag 28 mei Geen stroom / systemen buiten gebruik Nee
Donderdag 29 mei Hemelvaartsdag (gesloten) Nee
Vrijdag 30 mei Normale werkdag Ja

Wij danken u voor uw begrip en geduld tijdens deze situatie. Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op. We doen ons best om u zo goed mogelijk te helpen.

Met vriendelijke groet,
Team ServerZaak